Відкрилася виставка реконструкцій трипільської культури Виставка “Коріння нескорених – Трипілля”

У виставковому залі Успенського собору відкрилася виставка реконструкцій трипільської культури Виставка “Коріння нескорених – Трипілля”, де можна ознайомитись з елементами традиційного трипільського побуту, матеріальною і нематеріальною культурою Трипілля.

До Заповідника передано серію ліногравюр “Державний історико-культурний заповідник “Києво-Печерська лавра”” (1945)

За ініціативою Дмитра Піркла, колекціонера та благодійника, до Заповідника передано серію ліногравюр “Державний історико-культурний заповідник “Києво-Печерська лавра”” (1945). Їхній автор – Олександр Пащенко, український графік, народний художник УРСР. 

До уваги відвідувачів!

У зв'язку із стабілізацією обстановки на території Нижньої Лаври, вхід/вихід дозволено з 5:30 до 20:00 щоденно через ворота з вулиці Лаврська, 11 (біля корпусу № 111) та через ворота біля Церкви Живоносного джерела (корпус № 47). Заїзд/виїзд транспортних засобів здійснюється через ворота з вулиці Лаврська, 11.

13-й Триєнале-зустріч реставраторів країн Балтії «Зміни. Виклики. Досягнення»

На запрошення Товариства реставраторів Латвії Світлана Гага-Шереметьєва, начальниця відділу наукової реставрації та консервації рухомих пам’яток та Ганна Марченко, художниця-реставратор Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" взяли участь у 13-й Триєнале-зустрічі реставраторів країн Балтії «Зміни. Виклики. Досягнення» 

Виставка трипільської культури “Коріння нескорених – Трипілля”

26 травня 2023 року о 13.00 до Дня Києва у виставковому залі Успенського собору Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” для киян та гостей столиці буде презентовано виставку реконструкцій трипільської культури “Коріння нескорених – Трипілля”.

У Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра" відбудуться урочистості із нагоди передання до його колекції кольорових ліногравюр 1945–1947 рр.

25 травня у Лекторії (корпус № 25) Заповідника відбудеться урочисте передання Дмитром Пірклом, колекціонером та благодійником, серії ліногравюр “Державний історико-культурний заповідник “Києво-Печерська лавра”” (1945). Їхній автор – Олександр Пащенко, український графік, народний художник УРСР. 

До уваги відвідувачів!

Через технічні причини 23 та 24 травня виставка у Трапезній палаті не працюватиме.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Сторінки