Вікіпедія відсвяткує свій ювілей вікіфлешмобом у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику

Цього січня Вікіпедія відзначає одразу три дати: 15-річчя виникнення англомовної (першої Вікіпедії), 12-річчя української та 8-річчя кримськотатарської Вікіпедії.

З такої нагоди 30 січня – в день народження української Вікіпедії – громадська організація «Вікімедіа Україна» спільно з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником проводять у Києві проект Wiki Takes Lavra, присвячений пам'яткам Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та вікіфлешмоб.

Під час проведення вікіфлешмобу, у тому числі по лаврським пам’яткам, досвідчені редактори Вікіпедії навчать працювати з вільною енциклопедією та будуть створювати разом з учасниками статті в стінах Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Захід стане частиною Всеукраїнського вікіфлешмобу, який має доповнити ці мовні розділи Вікіпедії рекордною кількістю статей у стиснутий строк у три дні. Окрім Києва, вікіфлешмоби та віківишколи пройдуть у Львові, Харкові, Чернігові, Шендерівці (Черкаська область) та Херсоні.

Деталі буде повідомлено додатково.

Мета проекту Wiki Takes Lavra: наповнення ілюстраціями статей Вікіпедії про архітектурну спадщину Заповідника. 

Захід відбудеться в суботу 30 січня 2016 року, з 11:00 до 12:00 дня у Заповіднику за адресою: м.Київ, вул. Лаврська, 9.

Протягом години учасники вікіфлешмобу фотографуватимуть пам’ятки Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. У майбутньому фото стануть ілюстраціями до статей у Вікіпедії.

https://www.facebook.com/events/844367792338453/

Для додаткової інформації:

+38 096 916 07 19

+38 063 530 27 38

press@wikimedia.in.ua

nkpz.press@gmail.com

Олена Захарян, прес-секретар, заступник голови Правління

ГО «Вікімедіа Україна»,

Оксана Мацюк, координатор роботи зі ЗМІ, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник

YouTube icon
Facebook icon