Вітання колективам Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та Національного заповідника «Софія Київська» з 25-річчям внесення до Списку Всесвітньої спадщини

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із 25-річчям внесення об’єкту «Київ: собор Святої Софії з прилеглими монастирськими будівлями, Києво-Печерська Лавра» до Списку Всесвітньої спадщини!

Україна по праву належить до країн із давньою і славетною історією, а отже й багатою історико-культурною спадщиною. Включення українських об’єктів до Списку Всесвітньої спадщини є знаком того, що наша країна органічно входить у європейське і світове співтовариство.

Збереження, вивчення та популяризація пам’яток є сьогодні вкрай актуальним для подальшого духовного, соціального та економічного поступу України, адже саме завдяки культурній спадщині відбувається процес прилучення кожної людини і суспільства в цілому до пам’яті та досвіду попередніх поколінь.

Бажаю і надалі нашим колективам разом продовжували свою почесну місію зі збереження найбільших українських святинь на благо рідної Держави та всього нашого народу!

 

Генеральний директор

Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

Любомир Михайлина

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon