Всеукраїнська акція «Різдвяна Ялинка Янгола»

7 січня 2020 року, у День Різдва Христового, в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулася щорічна Всеукраїнська акція «Різдвяна Ялинка Янгола».

Захід відбувся за ініціативи Синодального відділу  Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи та  Громадської організації «Союз «Золотий Вік України»» за підтримки Міністерства юстиції України, Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України при Міністерстві юстиції України тощо.

Метою акції було надання підтримки дітям у важкий для них період, формування у суспільстві толерантного ставлення до дітей, які опинилися у складних життєвих умовах, звернення уваги громадськості до проблем соціалізації таких категорій. Під час проведення заходу його учасники дізналися про історію Києво-Печерської лаври та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, оглянули мальовничі краєвиди столиці з Великої лаврської дзвіниці, відвідали  Резиденцію святого Миколая, де і відбулася святкова концертна програма з колядками, піснеспівами,  конкурсами та врученням подарунків від партнерів акції.

На запрошення організаторів у святі взяли участь 50 дітей віком від 5 до 15 років з родин ВПО, багатодітних родин, дітей, позбавлених батьківського піклування та тих, чиї батьки відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

YouTube icon
Facebook icon