ХХІІ Міжнародна наукова конференція «Могилянські читання»

7–8 грудня 2017 року у Національному Києво-Печерському історико-культурного заповіднику відбулася ХХІІ Міжнародна наукова конференція “Могилянські читання” на тему: “Збереження й дослідження культурної спадщини України: люди, ідеї, візії”.

З вітальним словом до її учасників звернувся в.о. Генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника О. В. Рудник, який побажав успіхів та натхнення у роботі. Він презентував збірник наукових праць “Могилянські читання 2016”, який щойно вийшов з друку.

Під час пленарного засідання співробітники Заповідника – кандидат історичних наук С. П. Тараненко та О. О. Пабат представили оновлену виставку «Колекція будівельного матеріалу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника».

До конференції у залі стародрукованої, рідкісної та цінної книги Національної історичної бібліотеки України підготовлено книжкову виставку «Перлина українського бібліофільства: книги з колекції П. П. Потоцького в фонді НІБУ».

Після пленарного засідання робота конференції тривала у секціях:

·         Історичні, джерелознавчі дослідження та історія музейної справи;

·         Мистецтвознавчі аспекти вивчення та реставрація сакральних пам’яток;

·         Проблеми охорони та збереження пам’яток;

·         Археологічні дослідження.

Учасники конференції (реставратори, історики, мистецтвознавці, археологи, архітектори та ін.), які приїхали з різних міст України і Польщі, поділилися своїми новими наукових напрацюваннями.

За результатами роботи ХХІІ Міжнародної наукової конференції «Могилянські читання 2017» Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник планує видати збірник наукових праць.

Телефон для довідок: (044) 406-63-43

Місце проведення: Київ, вул. Лаврська, 9.

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon