На гостинах у святого Миколая

Резиденція святого Миколая у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику приваблює не тільки юних відвідувачів, але й дорослих, яких називаємо «дорослі діти», адже у Бога ми усі діти, які вірять у чудеса. Тому віра у дива святителя Миколая Чудотворця є зрозумілою. Цьогорічна Резиденція святого Миколая є не тільки місцем, де можуть збутися мрії та втілитися бажання, але й методичним майданчиком для освітян столиці.

12 грудня у другому ярусі Великої лаврської дзвіниці відбулася колегія, організована Департаментом освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), з керівниками підрозділів районних управлінь освіти міста, які відповідають за навчально-виховну роботу у школах столиці.

А 26 грудня Резиденцію відвідали  освітяни Печерського району Києва. У лекторії Заповідника відбулася підсумкова Колегія Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної державної адміністрації.

Освітянам розповіли про програми Києво-Печерського заповідника, що стануть у пригоді під час  навчально-виховного процесу. Зокрема було презентовано буклет «Музейне дозвілля для дітей та дорослих» та ознайомлено з інтерактивними культурно-освітніми заходами. Яскравим завершенням стало відвідання виставки «Казки народів світу» та Кабінету святого Миколая.

YouTube icon
Facebook icon