Семінар-практикум «Особливості збереження і експлуатації пам’яток всесвітньої спадщини»

15 вересня 2021 року у приміщення Медіацентру ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв відбувся семінар-практикум «Особливості збереження і експлуатації пам’яток всесвітньої спадщини». Воркшоп було проведено Національним заповідником «Києво-Печерська лавра» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Захід став продовженням серії семінарів, запланованих у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Об’єкти всесвітньої спадщини: практики сталого розвитку міської спадщини» на 2020-2021 роки, яка проводиться у співпраці з Центром всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

У семінарі взяли участь представники національних науково-дослідних та науково-інженерних інституцій, культурно-музейних та учбових закладів, що є фахівцями у питаннях геології, гідрології, екології та, особливо, засобів регуляції гідрогеологічного режиму на культурно-історичних та археологічних об’єктах, їх захисту від надмірного зволоження, підтоплення та руйнування.

Практикум пройшов у конструктивній атмосфері та став ще однією ефективною платформою обміну думками для експертів, які опікуються питаннями збереження культурної спадщини.

Продовження дискусії на згадану тему планується наприкінці поточного року у рамках міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої питанням збереження об’єктів всесвітньої спадщини, яка проводитиметься у співпраці з Центром всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

YouTube icon
Facebook icon