Міжнародна науково-практична онлайн конференція

«ОБ'ЄКТИ ВСЕСВІТНЬОЇ СПАДЩИНИ: ПРАКТИКИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ МІСЬКОЇ СПАДЩИНИ»

10 грудня 2020 року на онлайн платформі Zoom відбудеться Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Об'єкти всесвітньої спадщини: практики сталого розвитку міської спадщини».

Час проведення: 11:30 (UTC+02) – 14:30 (UTC+02)

Захід приурочений до 30-ї річниці включення об’єкта «Київ: Собор Святої Софії та прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська лавра» до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Організаторами виступають Центр всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, Міністерство культури та інформаційної політики України та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Метою онлайн-зустрічі є розглянути внесок європейської міської спадщини всесвітнього значення у сталий розвиток в рамках Політики всесвітньої спадщини 2015 року щодо інтеграції перспективи сталого розвитку в процеси Конвенції про охорону всесвітньої спадщини та методології «Індикатори|Культура 2030».

Представники Центру всесвітньої спадщини, запрошені експерти та керівники ряду об’єктів всесвітньої спадщини, представлених європейськими містами всесвітньої спадщини, поділяться досвідом щодо основних викликів та можливостей міської спадщини зробити свій внесок у сталий розвиток, а також прикладами успішних ініціатив, направлених на нарощення потенціалу керівників об’єктів всесвітньої спадщини сприяти процвітаючим, життєздатним й мирним містам.

Запрошуємо представників міських об’єктів всесвітньої спадщини країн Європейського регіону та Східного партнерства, представників державних і місцевих органів влади, експертів державних та громадських організацій, що працюють в даній сфері, долучитися до участі в Конференції в якості слухачів та взяти участь в обговоренні за тематичними напрямками.

Тематичні напрямки роботи Конференції:

І. Історичне міське середовище

ІІ. Економічне процвітання і сталі засоби до існування

ІІІ. Знання і навички

IV. Залучення і участь

V. Мир і безпека

Робочі мови: англійська, французька та українська мови.

Реєстрація: https://forms.gle/27Lt6AatgPzcAyCY8

Програма Міжнародної науково-практичної онлайн конференції

Інструкція

Посилання Zoom

Ідентифікатор конференції: 892 6140 2701

Код доступа: 862566

YouTube icon
Facebook icon