Британська асоціація консерваторів-реставраторів живопису рішуче засуджує вторгнення в Україну сил Російської Федерації!

Шановні колеги! Від імені членів Британської асоціації консерваторів-реставраторів станкового живопису ми хочемо висловити нашим українським колегам – художникам-реставраторам, музейним працівникам та всім, хто працює у сфері охорони культурної спадщини, нашу глибоку підтримку та солідарність.

Британська асоціація реставраторів рішуче засуджує вторгнення в Україну сил Російської Федерації, а також безглузде насильство та руйнування, заподіяні вашій країні. Ми всі стали свідками величезної сили та мужності українського народу в ці страшні часи, і ми разом з вами виступаємо проти цього конфлікту.

Члени Асоціації, які відвідали Україну в 2017 році в рамках студійної подорожі, організованої Катериною Білою-Зельцер, згадують неймовірну культурну спадщину України й дивовижну гостинність усіх, з ким вони зустрілися під час візиту. Вони та інші члени Асоціації попросили нас включити до цього листа їх особисті слова підтримки. Також Асоціація пожертвувала від імені всіх наших членів кошти Червоному Хресту для допомоги Україні (Red Cross Ukraine Crisis Appeal) та заохочує наших членів продовжувати робити пожертви і надавати підтримку Україні.

У цей тривожний час наші думки та молитви з вами та вашими родинами.

Емі Гріффін та Клер Шеперд

Від імені членів Британської асоціації консерваторів-реставраторів станкового живопису 

Лист-підтримки Британської асоціації консерваторів-реставраторів станкового живопису

YouTube icon
Facebook icon