45 ювілейний Міжнародний фестиваль печворку

29 жовтня 2019 року у Х’юстоні (США) відбулося урочисте нагородження учасників конкурсної програми 45 ювілейного Міжнародного фестивалю печворку, події світового рівня.

Найвищу нагороду фестивалю в номінації «Інноваційні клаптикові техніки» з призовим фондом 5 тисяч доларів здобула українка – Наталія Лашко. В конкурсній програмі змагалися майстрині з сорока країн, серед яких і США, загалом було представлено сім тисяч робіт митців. Але саме квілт Наталії Лашко «…Йшла до нього, наче місячна царівна» здобув найвищу нагороду фестивалю та увійшов у топ найкращих робіт світу.

Квілт Наталії Лашко «І постане Архангел Михаїл, той, що стоїть за синів народу твого…» є центральним експонатом виставки «Осінь в стилі печворк», відкритої у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. А сама виставка є пілотним проєктом щорічного міжнародного фестивалю печворку, який стане майданчиком міжнародного культурного обміну в сегменті декоративно-прикладного мистецтва між Україною, країнами Європейського Союзу, США, Японією та іншими державами із розвинутими культурами технік арттекстилю.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon