IV Міжнародна науково-практична конференція «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності»

 

06 червня 2019 року у Заповіднику розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності».

Її співорганізаторами стали Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв та Асоціація реставраторів України.

Доктор історичних наук, директор Центру експертизи, оцінки та реставрації, завідувач кафедри мистецтвознавчої експертизи НАКККіМ Віктор Карпов розповів про історію і напрацювання конференції за весь час її існування.

У вітальному слові доктор філософії, професор, ректор НАКККіМ Василь Чернець закцентував свій виступ на актуальних проблемах реставрації та збереження національної культурної спадщини.

Доктор історичних наук, професор, заступник генерального директора НКПІКЗ з наукової роботи Сергій Пивоваров зачитав вітальний лист Міністра культури України Євгена Нищука та від імені в.о. генерального директора Заповідника Олександра Рудника побажав науковцям плідної роботи і професійних успіхів.

До участі у роботі цьогорічного форуму долучилися реставратори, історики, мистецтвознавці та музеєзнавці з різних регіонів України, а також фахівці з Азербайджану, Грузії, Естонії, Литви, США та Чеської Республіки.

Під час заходу, що триватиме по 7 червня 2019 року, заплановано розглянути та обговорити актуальні питання реставрації, збереження культурної спадщини, музейництва, охорони пам’яток історії та культури, експертизи, атрибуції творів мистецтва, колекціонування, галерейної діяльності, державного управління та публічної політики у царині охорони культурної спадщини тощо.

Напередодні конференції побачило світ нове видання - «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності. Матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції».

 

Програма конференції  за посиланням

YouTube icon
Facebook icon
Twitter icon